Úvod Pronájem Fotogalerie Ceník Výlety Rezervace Kontakt

 

V nově postaveném rodinném domě pronajímáme 2 podkrovní apartmány (47 m2) pro 4 osoby s jednou ložnicí se čtyřmi lůžky (90 x 200 cm-jedno výsuvné), s možností 1-2 přistýlek (2x 70 x 200 cm) na rozkládacím gauči v obývacím pokoji. Oba obsaditelné od 4 do 8 osob, s jednou ložnicí se 4 lůžky, s dvěma ložnicemi se 6 lůžky, vždy s možností 1-2 přistýlek nebo se třemi ložnicemi s 8 lůžky jen bez přistýlek. Kuchyňský kout s lednicí, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí a indukčním vařičem i kuchyňským vybavením pro 8 osob, jídelním a sedacím koutem s LCD TV. Sociální zařízení vybavené dvěma umyvadly, sprchovým koutem (90x90), sušícím žebříkem a odděleným WC. Dostatečné úložné prostory - dvě vestavěné skříně.

V přízemí dva dvoulůžkové pokoje 15 m2, vybavené TV, vlastním sociálním zařízením s umyvadlem a WC. Určené především jako druhá a třetí ložnice pro zvýšení komfortu nájemce apartmánu při společném využití koupelny, kuchyně i obývacího pokoje. Při volné kapacitě lze pronajmout každý pokoj samostatně na přespání s vlastní sprchou(70x70). V sušárně jen pro oba pokoje je k dispozici od 8 do 10 hod na snídaně a svačiny jídelní stůl, židle, kuchyňský stůl vybavený mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, dřezem a lednicí, doplněný základní sadou hrnečků, skleniček talířů a příborů pro 2 x 2 osoby.

Kapacita: 12 lůžek, 4 přistýlky, maximálně 16 osob. Sestavte si apartmán dle vlastních představ: 47/62/77m2, 4/6/8 lůžek, l-3 ložnice, 1-2 přistýlky.

V celém objektu je k dispozici WIFI, na uzavřeném parkovišti lyžárna / kolárna se sušáky na boty, nad ní vedle vchodu terasa s betonovým grilem, sezením se slunečníky.
Sušárna na mokré oblečení je využitelná i jako úschovna pro uskladnění věcí při výměně. Celý objekt je nekuřácký a bez možnosti pobytu se zvířetem.

Pro rodiny, skupiny přátel nebo organizace nabízíme dlouhodobý pronájem (měsíční, sezonní nebo roční) se zvýhodněnou smluvní cenou. V případě zájmu o dlouhodobý pronájem nás kontaktujte emailem k dohodě na termínu prohlídky objektu a osobnímu jednání k následnému uzavření smlouvy o pronájmu.

Sezónní pronájmy nabízíme v zimní a letní sezoně především na prázdniny formou týdenních a víkendových pronájmů, ale také na mimosezonní svátkové víkendy.

Zázemím je město Kašperské Hory s jeho restauracemi, kavárnami, cukrárnou, pizzerií, minipivovarem, nákupním střediskem a večerkami, vše v dosahu od 300 do 600 m. Dále informačním a zdravotním střediskem, lékárnou, policejní a čerpací stanicí, poštou, kinem, bankomatem ČS, novou multifunkční sportovní halou s posilovnou. Kašperské hory jsou dostupné autem, autobusem i (vlakem do Sušice) ze tří krajů.

 

www.apartmanyfialka.cz < >  info@apartmanyfialka.cz