Rychlý výběr pro rezervaci

Pokoj 1

Pronájem

V nově postaveném rodinném domě pronajímáme 2 podkrovní apartmány (2kk  47 m2) každý pro 2–6 osob. Ložnice: 2–4 lůžka, obývací pokoj s kuchyňským koutem s možností 1–2 přistýlek na rozkládacím gauči. Kuchyň: lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a indukční vařič, linka s kuchyňským vybavením pro 8 osob, jídelní stůl, rozkládací gauč, konferenční stolek s křesílky a LCD TV. Koupelna: dvě umyvadla, sprchový kout, sušící žebřík a oddělené WC. Dostatečné úložné prostory. V celém objektu je k dispozici WIFI, na uzavřeném parkovišti lyžárna/kolárna se sušáky na boty a mokré oblečení, nad ní vedle vchodu terasa s betonovým grilem, sezením se slunečníky. 

Dále 2 ložnice v přízemí, takže celková kapacita pro skupiny uspokojí až 16 osob. Možné kombinace dle počtu osobCelý rekreační objekt je nekuřácký. 

Sezónní pronájmy nabízíme v zimní a letní sezoně především na prázdniny formou týdenních a víkendových pronájmů, ale také na mimosezonní svátkové víkendy.

Zázemím je město Kašperské Hory s jeho restauracemi, kavárnami, cukrárnou, pizzerií, minipivovarem, nákupním střediskem a večerkami, vše v dosahu od 300 do 600 m. Dále informačním a zdravotním střediskem, lékárnou, policejní a čerpací stanicí, poštou, kinem, bankomatem ČS, novou multifunkční sportovní halou s posilovnou. Kašperské Hory jsou dostupné autem, autobusem i (vlakem do Sušice) ze tří krajů.

Zásady ochrany osobních údajů: Provozovatel webu prohlašuje, že získané osobní údaje neposkytne třetím stranám a bude je užívat pouze ke splnění svých obchodních aktivit. Použitím kontaktního formuláře s tímto využitím osobních údajů souhlasím.

Zadejte prosím Vaše jméno a příjmení.

Zadejte prosím Vaši e-mailovou adresu.

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo.

Napište nám zprávu.

Invalid Input